"Реал"- "Барселона": кращі моменту футбольного поєдинку - 17.08.2017 09:28 — Новини Укрінформ
"Реал"- "Барселона": кращі моменту футбольного поєдинку

898
Мадридський футбольний клуб "Реал" отримав перемогу над каталонською "Барселоною" у нічному протистоянні за Суперкубок Іспанії-2017.

Поєдинок "Реал" – "Барселона", який відбувся на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" без дискваліфікованого португальця Кріштіану Роналду, закінчився з рахунком 2:0.

Мадридські футболісти атакували ворота суперника із самого початку. Вже на 4-й хвилині Марко Асенсіо виконав влучний дальній удар, а Карім Бензема з подачі Марсело спритно обіграв захисників і відправив м’яч у ворота суперника на 39-й хвилині.

Відео кращих моментів:

Ця перемога в Суперкубку Іспанії стала десятою в історії "Реала". "Барселона" вигравала його у минулому році.