Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Наполі" переміг "Ніццу", "Севілья" - "Істамбул"

У Лізі чемпіонів УЄФА завершилися перші матчі заключного етапу кваліфікації - раунду плей-офф, за підсумками якого визначаться володарі останніх десяти путівок до группової стадії найпрестижнішого футбольного єврокубкового турніру.

Стартовий поєдинок італійсько-французького протистояння між "Наполі" та "Ніццею" на арені "Сан-Паоло" у Неаполі завершився з рахунком 2:0 на користь апеннінців, повідомляє Укрінформ.

У складі "Наполі" відзначилися Дріс Мертенс (13-та хвилина) та Жоржиньйо (70, з пенальті).

Результати інших матчів ігрового дня:

"Хапоель" (Бєер-Шева, Ізраїль) - "Марібор" (Словенія) - 2:1

голи: Ентоні Нвакаєме (12-та хвилина), Шир Цедек (45+2, з пенальті) - Маркос Таварес (10);

"Олімпіакос" (Греція) - "Рієка" (Хорватія) - 2:1

голи: Вадіс Оджиджа (66), Алесіс Ромао (90+3) - Ебер (42);

"Істамбул Башакшехір" (Туреччина) - "Севілья" (Іспанія) - 1:2

голи: Елджеро Еліа (64) - Серхіо Ескудеро (16), Віссам Бен-Йєддер (84);

"Селтик" (Шотландія) - "Астана" (Казахстан) - 5:0

голи: Постніков (32 - автогол), Сінклер (42, 60), Форрест (79), Шитов (88 - автогол). .

Повторні матчі, у тому числі "Ліверпуль" (Англія) - "Хоффенгайм" (Німеччина), ЦСКА (Росія) - "Янг Бойз" (Швейцарія), "Славія" (Чехія) - АПОЕЛ (Кіпр), "Стяуа" (Румунія) - "Спортинг" (Португалія) та "Копенгаген" (Данія) - "Карабах" (Азербайджан), пройдуть 22-23 серпня.

Жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому візьме участь донецький "Шахтар", відбудеться 24 серпня у Монако.

Нагадаємо, київське "Динамо" у 3-му кваліфікаційному етапі Ліги чемпіонів за правилом виїздного голу поступилося "Янг Бойз" (3:1, 0:2).

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде 26 травня 2018 року на НСК "Олімпійський" у Києві.

На фото: "Наполі" переміг "Ніццу" в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА.