ЧС з легкої атлетики: Главан четвертий в ходьбі на 50 км

Українець був за крок до медалі.

В Лондоні завершується чемпіонат світу з легкої атлетики. В останній день змагань одразу чотири комплекти нагород розіграють майстри спортивної ходьби. Про це повідомляє Укрінформ.

Українець Ігор Главан зупинився за крок від медалі у спортивній ходьбі на 50 км. З персональним кращим результатом сезону він фінішував четвертим, слідом за японцями Хірокі Араї та Каї Кобаяши, які вибороли срібну та бронзову медаль відповідно. Інші українці фінішували в топ-30. Іван Банзерук посів 19-е місце, Мар’ян Закальницький – 27-е.

А чемпіоном світу на цій дистанції став француз Йоханн Діні. Найближчого переслідувача він випередив більш ніж на 8 хвилин, встановивши новий рекорд чемпіонатів світу.

Нагадаємо, сьогодні на чемпіонаті світу виступить наш Богдан Бондаренко. Він один з претендентів на медаль у стрибках у висоту.