Старт АПЛ: «Арсенал» обіграв «Лестер» 4:3

Чемпіонат Англії стартував зі справжнього трилера.

Сьогодні розпочався чемпіонат англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В стартовому матчі «Арсенал» дотиснув на останніх хвилинах «Лестер» 4:3. Про це повідомляє Укрінформ.

Суперники обмінялись голами вже на початку матчу. На гол новачка «Арсеналу» Ляказетта гості відповіли влучним ударом Окадзакі. Далі Варді вивів «Лестер» вперед, але перед самою перервою Велбек рахунок зрівняв.

У другому таймі Варді знову забив «Лестер». Рахунок 2:3 протримався до 83-ї хвилини, поки Ремзі не відновив рівновагу. І майже одразу Жиру приніс «Арсеналу» перемогу 4:3 в стартовому матчі чемпіонату.

Чинний чемпіон – «Челсі» стартує завтра поєдинком проти «Бернлі» в 17:00. Головний матч першого туру зіграють в неділю, 13 серпня, в 18:00. «Манчестер Юнайтед» вдома прийматиме «Вест Хем».