Українці здобули 15 нагород на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту

15 медалей - шість найвищого гатунку, п'ять срібних та чотири бронзові - завоювала українська збірна на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту серед юніорів та юнаків, що завершився в іспанському місті Сесенья.

Крім того, наша команда виграла командний залік у категорії U-17, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"У віковій категорії "юніори" чемпіон світу, учасник Всесвітніх ігор-2017 Данило Фільченко поповнив скарбничку власних досягнень "золотом" у фігурному катанні та "сріблом" у стрибках з трампліна. Такі здобутки принесли Фільченку перемогу у багатоборстві", - зазначили у прес-службі.

У категорії U-17 звання найсильнішої спортсменки в багатоборстві серед дівчат здобула Станіслава Просветова. Дніпрянка стала першою і в фігурному катанні.

На найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Софія Максименкова у стрибках з трампліна. В активі Софії також "срібло" у фігурному катанні. Трійку лідерів в багатоборстві замкнув Олексій Самойлов серед юнаків.

У віковій категорії U-21 Софія Максименкова стала другою на трампліні. Крім того, українці мають шість нагород у категорії U-14.