ЧС з легкої атлетики: Третє «золото» Влодарчик, сенсація від Рохас

723
Українські легкоатлети продовжують засмучувати.

В Лондоні триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Четвертого дня змагань визначились чотири чемпіони. Про це повідомляє Укрінформ.

Триразовою чемпіонкою світу в Лондоні стала полячка Аніта Влодарчик. Світова рекордсменка і переможниця Ріо-2016 прогнозовано перемогла у метанні молоту. Її результат – 77.90 м.

У потрійному стрибку сенсаційно перемогла Юлімар Рохас з Венесуели. З результатом 14.91 м вона обіграла фаворитку у цьому секторі Катеріну Ібаргуен з Колумбії.

Омар Маклеод з Ямайки став чемпіоном на дистанції 110 м з бар’єрами. Його час – 13.04. А в бігу на 1500 м «золото» виборола Фейт Кіпйєгон з Кенії.

Знову не подолали кваліфікацію українські легкоатлети. В своєму попередньому забігу на 200 м Сергій Смелик фінішував четвертим. Його час 20.58 у підсумку виявився лише 22-м. Не зуміли пробитися у півфінал на дистанції 400 м з бар’єрами Олена Колісниченко та Вікторія Ткачук. Обидві вони пробігли гірше своїх можливостей і посіли у відборі 28-е і 31-е місця відповідно.