Аліна Шух: Стадіон у Лондоні неймовірний

Аліна Шух: Стадіон у Лондоні неймовірний

953
Ukrinform
Українська легкоатлетка Аліна Шух поділилася враженнями від проведення чемпіонату світу у Лондоні та свого дебюту.

- Це чудово, що я побувала на чемпіонаті світу, серед всієї команди, серед всіх дівчат. Цей Олімпійський стадіон неймовірний. Глядачі практично повністю заповнили трибуни. Я ще ніколи такого не бачила: коли вони підтримують свого спортсмена, і навіть іншого  спортсмена, то навколо такий галас!. Це чудово. Раніше таке я бачила тільки на футболі. Але тепер я розумію, що легка атлетика стає популярною. І я щаслива від цього, тому що я легкоатлетка і для мене це важливо.

Що стосується виступів, то у першому виді на стометрівці з бар'єрами вийшов особистий рекорд. Висота теж йшла непогано, ядро теж. У забігу на 200 м щось не склалося. Поки не можу сказати, що саме. Треба розбирати це з тренером. Але можу сказати, що для мене незвично виступати так пізно, у Лонодні – це дев’ята година вечора.

Нагадаємо, що 18-річна українська спортсменка вперше брала участь у змаганнях такого рівня. За сумою всіх видів легкоатлетка набрала 6078 очок і посіла 14-те місце, а у забігу на 100 м з бар’єрами встановила особистий рекорд.

Читайте також: ЧС з легкої атлетики: Торі Боуї перемогла на стометрівці

Основним турніром цього сезону для Шух був юніорський чемпіонат Європи, який вона виграла.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-