Гацько-Федусова: Сезон зовсім невдалий

Гацько-Федусова: Сезон зовсім невдалий

1105
Ukrinform
Рекордсменка України з метання списа Ганна Гацько-Федусова прокоментувала свій виступ на чемпіонаті світу з легкої атлетики.

"Сезон зовсім невдалий. У мене відбулися зміни: у середині сезону я змінила тренера. З Сергієм Павловичем Шурхалом у мене залишилися дуже хороші стосунки. Він багато в мене вклав, саме з ним я досягла своїх поки що найкращих результатів. Я дуже поважаю цю людину і безмежно вдячна йому за все, що він для мене зробив. Але обставини склалися так, що я змінила тренера. Зараз працюю з В’ячеславом Римком.

Зараз у мене нові вказівки, нова техніка. Складно швидко перелаштуватися. При зміні тренера потрібно мінімум півроку-рік, щоб звикнути. З наступного сезону почну працювати вже чітко по цій методиці. Думаю, все стане на свої місця. Я знаю свої здібності і можливості, результати попередніх років це показують. Я всіляко намагатимуся повернутися на той рівень.

За великим рахунком, я потрапила на чемпіонат світу завдяки щасливому випадку. Я пройшла за рейтингом, без нормативу, 32-ю з 32 учасниць. Можна було передбачити, що буде такий виступ. Але не думала, що буде настільки низький результат. Якщо чесно, вже хочеться чогось нового. Зараз потрібно працювати і напрацьовувати.

У роботі з новим тренером є технічні зміни, і на тренуваннях це дуже навіть помітно. Але на змаганнях голова ще відключається, старе змішується з новим. Є багато вказівок, і поки біжиш, думаєш не про те, як викинути спис, а як і де правильно все зробити. І поки приходиш до фіналу, вже потрібно викидати спис, а в голові: "Що потрібно зробити?", - цитує Гацько-Федусову Федерація легкої атлетики України.

Читайте також: ЧС з легкої атлетики: Торі Боуї перемогла на стометрівці

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що триває у Лондоні, 26-річна легкоатлетка провалила кваліфікацію у метанні спису. У своїй групі вона посіла лише 16-е місце. Її участь у чемпіонаті світу була під питанням, оскільки Ганна не виконала норматив. До складу учасниць спортсменка потрапила за системою добору ІААФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-