Кваліфікаційний турнір молодіжного Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 пройшов у Ризі

5-6 серпня в Ризі на груповому етапі кваліфікаційного турніру молодіжного Чемпіонату Європи (U18) з баскетболу 3х3 (який також називають стрітболом) збірні України посіли 3-4 (дівчата) та 5-6 (хлопці) місця.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Обом українським командам ще в груповому турнірі (5 серпня) дісталися досить сильні суперники, але вони отримавши по дві перемоги, пройшли далі - в плей-оф.

В іграх на вибування в чвертьфіналі українські дівчата обіграли швейцарок. Хлопці ж в упертій боротьбі поступилися майбутньому переможцю – італійцям.

В півфіналі українки програли господаркам турніру – латвійкам (потім в драматичному фіналі збірна Латвії в овертаймі поступилася іспанкам), а отже зайняли 3-4 місце. У втішній грі українці переграли невдах іншого чвертьфіналу, ірландців, і в підсумку посіли 5-6 місце.

На турнірі у великій кількості біли присутні представники української діаспори Риги, українські туристи в Латвії, які гаряче вболівали за наших юнаків та дівчат.