ЧС з легкої атлетики: Роуз Челімо перемогла в марафоні

Українки далеко позаду.

В Лондоні триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Другою чемпіонкою дня стала Роуз Челімо з Бахрейну, яка перемогла в марафоні. Про це повідомляє Укрінформ.

Слідом за чоловіками нагороди в марафоні розіграли і жінки. Доля «золота» вирішилась на останніх двох кілометрах. Спочатку дворазова чемпіонка світу Една Кіплагат з Кенії та Роуз Челімо з Бахрейну пішли у відрив. А потім вже сама Челімо відірвалась від Кіплагат і стала чемпіонкою Лондона-2017. «Срібло» у Кіплагат, «бронзу» у групи африканських атлеток сенсаційно виграла американка Емі Крегг.

Кращою серед українок стала Дарина Михайлова, яка посіла 44 місце і програла Челімо більше 14 хвилин. Тетяна Вернигор фінішувала 48-ю.