ЧС з легкої атлетики: Мо Фара – перший чемпіон

Никифоров і Килипко не вийшли у фінал.

В Лондоні розпочався чемпіонат світу з легкої атлетики. Першим чемпіоном став легендарний британський стаєр Мо Фара на дистанції 10 000 м. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший день чемпіонату завершувався медальним забігом на 10 000 м. Цілком очікувано переміг в ньому легендарний британський стаєр Мо Фара. Для нього це вже шосте «золото» чемпіонатів світу. Фара переміг традиційним ривком на фініші. Другим фінішував Джошуа Чептегеї з Уганди. Третій результат у Пола Тануї з Кенії.

На жаль, українські спортсмени в перший день виступили невдало. У стрибках у довжину Сергій Никифоров показав лише 7.47 м, хоча весною стрибав на 8.18. У підсумку Никифоров посів у кваліфікації лише 30-е місце і  у фінал не потрапив.

Марина Килипко у стрибках з жердиною подолала планку на висоті 4.20, а 4.36 взяти не змогла. Прикро, бо у її активі є стрибки на 4.60 і 4.65. Результат Килипко у кваліфікації – 23 місце і вона також поза фіналом.