Пляжний волейбол: українки вийшли в плей-офф чемпіонату світу

339
Українська команда з пляжного волейболу у складі Валентини Давидової та Євгенії Щипкової зіграють в 1/16 фіналу чемпіонату світу в австрійському Відні.

Українки, посіяні під 20 номером, в 3 турі групового етапу здолали американський дует, посіяний на турнірі під 5 номером - найвищим в групі Е. Про це повідомляє XSPORT.

Поєдинок Давидова/Щипкова (Україна) - Росс/Світ (США) закінчився з рахунком 2:1 (21:17, 16:21 16:11).

За підсумками групового раунду український дует з двома перемогами фінішував на третьому місці в квартеті Е.

За регламентом турніру в раунд 1/16 фіналу виходять перші дві пари групи, а також чотири кращі дуети, що зайняли третє місце. У 12-ти квартетах тільки двом парам вдалося здобути дві перемоги:  Давидова/Щипкова і Агата/Дуда (Бразилія).

У середу, 2 серпня, український дует проведе поєдинок проти бразильської пари  Еліза Майя/Таяна Ліма, яка виграли всі три матчі в групі Н.