Дует українських синхроністок завоював

Дует українських синхроністок завоював "бронзу" чемпіонату світу

У сьомий день чемпіонату світу з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина) скарбничка збірної України поповнилася п'ятою нагородою.

Бронзовими призерами світової першості у четвер стали представниці синхронного плавання Анна Волошина і Єлизавета Яхно, які посіли 3-тє місце серед дуетів у довільній програмі з сумою 93,2667 бала, повідомляє Укрінформ.

"Золото" у цій дисципліні дісталося росіянкам Світлані Колесніченко і Олександрі Пацкевич (97,0000), "срібло" завоювали китаянки Цзян Тінтін і Цзян Венвен (95,3000).

Відзначимо, що для Анни Волошиної це вже четверта "бронза" на нинішньому чемпіонаті світу, для Яхно - друга.

Нагадаємо, що бронзовим призером в Будапешті також став український дует Олег Колодій - Ілля Кваша у змаганнях із синхронних стрибків у воду.