Жеребкування Ліги Європи: "Олімпік" - ПАОК та інші пари

Жеребкування Ліги Європи: "Олімпік" - ПАОК та інші пари

1775
Ukrinform
Жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи у швейцарському Ньйоні вибрала суперників українських клубів.

Футболісти донецького "Олімпіка" зустрінуться із грецькою командою ПАОК, "Олександрія" проведе поєдинки з переможцем пари "Астра" (Румунія) - "Зіря" (Азербайджан), повідомляє Укрінформ.

Перші ігри третього кваліфікаційного раунду ЛЄ відбудуться 27 липня, матчі-відповіді - 3 серпня. "Олександрія" першу зустріч проведе в гостях, "Олімпік" - вдома.

Інші пари сформували:

ПСВ "Ейндховен" (Голландія) - "Осієк" (Хорватія)/"Люцерн" (Швейцарія)

"Штурм" (Австрія)/"Младост" (Чорногорія) - "Фенербахче" (Туреччина)

"Краснодар" (Росія) - "Слован" (Словаччина)/"Люнгбю" (Данія)

"Норрчепінг" (Швеція)/"Тракай" (Литва) - "Шкендія" (Македонія)/ХІК (Фінляндія)

"Панатінаїкос" (Греція) - "Габала" (Азербайджан)/"Ягеллонія" (Польща)

"Шемрок Роверс" (Ірландія)/"Млада Болеслав" (Чехія) - "Кайрат" (Казахстан)/"Скендербеу" (Албанія)

"Аустрія" (Австрія) - "Прогрес Нідеркорн" (Люксембург)/АЕЛ (Кіпр)

"Динамо" (Хорватія) "Вадуц" (Ліхтенштейн)/"Одд" (Норвегія)

"Арка" (Польща) - "Ференцварош" (Угорщина)/"Мідтьюлланд" (Данія)

"Динамо" (Румунія) - "Атлетик" (Іспанія)

"Естерсунд" (Швеція)/"Галатасарай" (Туреччина) - "Інтер" (Азербайджан)/"Фола" (Люксембург)

"Університатя" (Румунія) - "Мілан" (Італія)

"Бордо" (Франція) - "Німме" (Естонія)/"Відеотон" (Угорщина)

"Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль)/КР "Рейк'явік" (Ісландія) - "Паніоніс" (Греція)/"Гориця" (Словенія)

"Брондбю" (Данія)/ВПС (Фінляндія) - "Гайдук" (Хорватія)/"Левськи" (Болгарія)

"Валетта" (Мальта)/"Утрехт" (Голландія) - "Геугесунн" (Норвегія)/"Лех" (Польща)

"Гент" (Бельгія) - "Альтах" (Австрія)/"Динамо" (Брест, Білорусь)

"Іртиш" (Казахстан)/"Црвена Звезда" (Сербія) - "Спарта" (Чехія)

"Евертон" (Англія) - "Ружомберок" (Словаччина)/"Бранн" (Норвегія)

"Бейтар" (Ізраїль)/"Ботєв" (Болгарія) - "Марітіму" (Португалія)

"Абердін" (Шотландія)/"Широкі Брієг" (Боснія і Герцеговина) - "Аполлон" (Кіпр)/"Зоря" (Молдова)

"Зеніт" (Росія) - "Тренчин" (Словаччина)/"Бней Єгуда" (Ізраїль)

"Марсель" (Франція) - "Остенде" (Бельгія)

"Фрайбург" (Німеччина) - "Валюр" (Ісландія)/"Домжале" (Словенія)

"Лієпая" (Латвія)/"Судува" (Литва) - "Сьйон" (Швейцарія)

"Корк Сіті" (Ірландія)/АЕК (Кіпр) - "Работнічкі" (Македонія)/"Динамо" (Мінськ, Білорусь)

"Железнічар" (Боснія і Герцеговина)/АІК (Швеція) - "Брага" (Португалія).


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-