МОК

МОК "полюбовно" розділив Олімпіаду між Парижем і Лос-Анджелесом

Укрінформ
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прийняв рішення про те, що Париж і Лос-Анджелес приймуть літні Ігри в 2024 і 2028 роках.

Це рішення було прийняте на позачерговій сесії МОК в Лозанні, повідомляє RFI.

"Причина для скликання сесії (МОК - ред.) - голосування за зміну регламенту: керівництво МОК вирішило "полюбовно" розділити Ігри між Парижем і Лос-Анджелесом і потім вибрати обидві кандидатури "одним пакетом", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, ще до сьогоднішнього голосування в Лозанні було відомо, що президент МОК запропонував представникам заявочного комітету Лос-Анджелеса, які спочатку теж хотіли отримати Олімпіаду-2024, "почекати ще чотири роки". В обмін на поступливість МОК пообіцяв американцям "гарантоване право" на проведення літніх Ігор-2028.

Читайте також: Президент МОК: Росію чекають санкції за допінг в Сочі

Президент заявочного комітету Лос-Анджелеса Кейсі Вассерман ще на початку червня заявив: "Кажучи відверто, кандидатура Лос-Анджелеса ніколи не висувалася принципово і саме на 2024 рік".

Як зазначає видання, сьогоднішнє рішення ради МОК розділити Ігри між Парижем і Лос-Анджелесом формально є попереднім. Рішення ще має бути підтверджено 13 вересня на сесії МОК в Лімі, в ході остаточного голосування відразу за дві кандидатури: Париж-2024 і Лос-Анджелес-2028.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-