Коноплянка двічі забив за «Шальке»

Український півзахисник результативно зіграв у першому контрольному матчі нового сезону.

Український півзахисник німецького «Шальке» Євген Коноплянка зробив дубль і віддав дві гольові передачі в товариському матчі проти аматорського клубу «Еркеншвік» (9:1). Про це повідомляє Укрінформ.

На 8-й хвилині Коноплянка допоміг відзначитись Донісу Авдіяю, а потім сам двічі поцілив  ворота аматорів на 14-й і 27-й хвилинах. Один з м’ячів він забив з пенальті.

На початку другого тайму Євген також віддав гольову передачу на Ацуто Утіду. На 64-ій хвилині Коноплянку замінив Сідні Сем.

«Еркеншвік» - аматорський клуб, який грає в шостому дивізіоні Німеччини. Це був перший матч «Шальке» під керівництвом Доменіко Тедескі, який пообіцяв надати Коноплянці ще один шанс закріпитися в основі «Шальке».