Євро-2017 U21: Німеччина стала чемпіоном

У фіналі молодіжна збірна Німеччини обіграла іспанців 1:0.

У Польщі завершився футбольний чемпіонат Європи для збірних до 21 року. Чемпіоном стала молодіжна збірна Німеччини, яка у фіналі обіграла Іспанію 1:0.  Про це повідомляє Укрінформ.

У Кракові у фінальному матчі зійшлися найсильніші молодіжні збірні Старого світу – Німеччина та Іспанія. У складах обох команди грало чимало вже відомих футболістів. Фаворитами вважалися іспанці, за яких виступали такі «зірочки» європейського футболу як Бельєрін, Сауль, Асенсіо, Деулофеу.

Долю поєдинку вирішив один гол. Його автором став півзахисник «Герти» Мітчелл Вайзер, який відзначився на 40-ій хвилині. В другому таймі німці майстерно захищалися і втримали переможний рахунок 1:0.

Цього тижня німецький футбол може здобути ще один міжнародний титул. Національна збірна Німеччини гратиме у фіналі Кубку конфедерацій проти Чилі. Матч відбудеться у Санкт-Петербурзі 2 липня. Початок о 21:00.