Кубок конфедерацій-2017: Німеччина вийшла у фінал

Чемпіони світу невимушено обіграли мексиканців 4:1.

В Росії триває футбольний Кубок конфедерацій. Це традиційний турнір переможців континентальних чемпіонатів, який є своєрідною прелюдією до чемпіонату світу. Сьогодні зіграли другий півфінал. Збірна Німеччини впевнено обіграла  Мексику 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В другому півфіналі турніру в Сочі чемпіони світу – німці не залишили жодного шансу чемпіонам Північної та Центральної  Америки. Вже на 8-й хвилині матчу рахунок був 2:0 на користь Бундестіму. Двічі відзначився Леон Горетцка.

Будь-яка інтрига в поєдинку зникла на початку другого тайму, коли Тімо Вернер збільшив перевагу Німеччини до трьох голів. В кінці гри команди обмінялись голами. На красень-гол Марко Фабіана німці відповіли влучним ударом Аміна Юнеса.

Фінал Кубку конфедерацій-2017 зіграють 2 липня. За титул посперечаються збірна Німеччини та Чилі.