Українські стрільці-юніори здобули шість нагород на чемпіонаті світу в Зулі

Три "золота", два "срібла" та "бронзу" завоювали представники України на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед юніорів, що завершився у німецькому місті Зуль.

Усього виступили понад 550 спортсменів з 63-х країн. Наша команда стала третьою у загальнокомандному заліку, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Чотири нагороди у доробку Павла Коростильова. Два титули чемпіона світу львів'янин здобув, проявивши високу влучність у вправах МП-5 та МП-8. На його рахунку також "срібло" у вправі ПП-3 та "бронза" у МП-10", - зазначили у прес-службі.

За участі Павла Коростильова, Максима Городинця та Дениса Ворони українська юніорська збірна піднялася на першу сходинку п'єдесталу у вправі МП-8. Дівоча команда у складі Анни Ільїної, Владислави Коваль та Вікторії Сухорукової здобула титул віце-чемпіонок у вправі МГ-5.

Найвлучнішою на світовій першості-2017 стала команда Китаю, на другому місці представники Індії.