Іспанки виграли "золото" Євробаскету-2017 у Чехії

789
Баскетболістки національної збірної Іспанії перемогли у неділю, 25 червня, команду Франції і стали володарками золотих медалей чемпіонату Європи, що завершився в Чехії.

Табло на 17-тисячній "O2-Арені" у Празі зафіксувало результат 71:55 (21:18 18:12, 17:10, 15:15), повідомляє Укрінформ.

У іспанок найрезультативнішою була Санчо Літтл (19 очок), у француженок - Селін Дюмерк (13).

Це вже третє "золото" іспанок за час їхньої участі в європейських першостях. Крім того, піренейская команда одного разу була другою і 5 - третьою. У француженок в цій табелі про ранги залишилося 2 "золота", а також 6 срібних медалей та 1 бронзова.

"Бронзу" нинішнього чемпіонату завоювала збірна Бельгії, яка сьогодні упевнено обіграла гречанок - 78:45 (24:15, 16:14, 21:7, 17:9).

Українки на Євро-2017 посіли друге місце у групі А (перемоги над командами Чехії та Угорщини, поразка від Іспанії), а в 1/8 фіналу з рахунком 68:82 поступилися збірній Словаччини.

Нагадаємо, що наші баскетболістки також мають золоту медаль чемпіонатів Європи. У 1995 році в чеському місті Брно вони у фінальному поєдинку обіграли команду Італії - 77:66.