Кубок конфедерацій-2017: Німеччина і Чилі вийшли у півфінал

На останок Австралія відібрала очки у Чилі.

В Росії триває футбольний Кубок конфедерацій. Це традиційний турнір переможців континентальних чемпіонатів, який є своєрідною прелюдією до чемпіонату світу. Сьогодні завершився турнірі в групі В. Збірні Німеччини та Чилі вийшли у півфінал. Про це повідомляє Укрінформ.

В останньому турі чемпіони світу – німці обіграли Камерун 3:1. В Сочі глядачі побачили голи лише після перерви. Демірбей вивів Німеччину вперед на 48-й хвилині. Далі камерунці залишились вдесятьох – вилучили Мабуку. Після голу Вернера, здавалось, в матчі не залишилось інтриги. Але Абубакар скоротив відставання в рахунку 1:2. І лише гол того ж Вернера зняв усі питання.

В паралельному матчі найсильніша збірна Азії  чинила гідний спротив чилійцям. Мало того, після голу Троїзі австралійці тривалий час були навіть попереду. Втім, гол Родрігеса дозволив Чилі відігратися, а нічия 1:1 вивела чемпіона Південної Америки у півфінал.

Отже, 28 червня у півфіналах Кубку конфедерацій-2017 зіграють Чилі – Португалія та Німеччина – Мексика.