У фіналі жіночого Євробаскету-2017 зіграють Іспанія та Франція

Баскетболістки Франції стали другими фіналістками чемпіонату Європи, що завтра завершується в Чехії.

У півфінальному поєдинку француженки 24 червня на 17-тисячній "O2-Арені" у Празі здолали команду Греції - 77:55 (23:17 12:13, 17:17, 25:8), повідомляє Укрінформ.

Найрезультативнішою у переможниць була Енден Мієм (13 очок), у гречанок - Стільяні Кальциду (15).

На шляху до фіналу француженки спочатку перемогли у своїй групі і напряму вийшли до чвертьфіналу, де декласували збірну Словаччини - 67:40.

Першою у фінал в суботу пройшла збірна Іспанії, яка не залишила шансів бельгійкам - 68:52 (20:11, 16:10, 16:12, 16:19).

Іспанки також були першими у групі, а у чвертьфіналі розгромили збірну Латвії (67:47).

Матчі за 7-8-е, 5-6-е, 3-4-е місця та фінал Євробаскету-2017 пройдуть 25 червня.

Нагадаємо, збірна України на Євро-2017 у Чехії посіла друге місце у групі А (перемога над командами Чехії та Угорщини, поразка від Іспанії), а в 1/8 фіналу з рахунком 68:82 поступилася збірній Словаччини.