Андрій Медведєв зіграє у фіналі Турніру тенісних легенд у Парижі

Екс-перша "ракетка" України і нинішній капітан чоловічої національної тенісної команди в Кубку Девіса Андрій Медведєв виступить у фіналі Турніру легенд, який проходить у Парижі паралельно з Roland Garros.

У матчі другого кола ветеран українського тенісу разом із голландцем Паулом Гааргейсом у групі А вікової категорії 35-45 років обіграв французьку пару Ніколя Ескюде/Арно Клеман - 6:2, 7:5, повідомляє XSport

У фіналі Медведєв та Гааргейс зіграють проти ще одного французького дуету у складі Себастьяна Грожана та Мікаеля Льодра, який виграв групу В. Цей поєдинок відбудеться завтра, 11 червня.

Нагадаємо, у першому матчі турніру Медведєв і Гааргейс перемогли шведську пару Магнус Норман/Томас Енквіст.