Жіноча збірна України з баскетболу перемогла Білорусь

608
Жіноча збірна України з баскетболу отримала перемогу у другому контрольному поєдинку в Греції у рамках підготовки до Євробаскету-2017.

Українські баскетболістки виграли у збірної Білорусі з рахунком 84:82 (22:13, 21:25, 22:28, 19:16). Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Українки з початку зустрічі захопили ініціативу і протягом матчу впевнено нарощувалии перевагу. Швидкі переходи від захисту в атаку майже не залишали білорускам шансів на успішну протидію. Але в середині третьої чверті суперницям вдалося вийти вперед і в підсумку виграти її.

Заключна чверть проходила у режимі гойдалок, але на останніх хвилинах українкам вдалося мобілізуватися і довести зустріч до перемоги.

Відео кращих моментів матчу:

Нагадаємо, що перший контрольний поєдинок у Греції у рамках підготовки до Євробаскету-2017 жіноча збірна України з баскетболу програла збірній Росії з рахунком 67:73.

Заключний поєдинок турніру українські баскетболістки проведуть проти збірної Греції сьогодні, 9 червня, о 19:00.