Халеп розповіла, як їй далася перемога над Світоліною

Четверта "ракетка" світу Сімона Халеп розповіла, що не здавалася навіть у найважчих ситуаціях.

Румунська тенісистка у чвертьфінальному матчі Ролан Гаррос у Парижі проти шостої "ракетки" світу українки Еліни Світоліної програла перший сет, в другому поступалася 1:5, але зуміла здобути важку перемогу.

В інтерв’ю офіційному сайту турніру румунка зізналася, що сама не розуміє, як їй вдався цей камбек.

"Я не знаю, як мені вдався цей камбек. Це було дійсно важко. Світоліна грала сильно. Але я повинна сказати, що мені трохи пощастило. Я маю на увазі момент, коли я виграла другий сет після того, як м'яч потрапив у трос і впав на бік суперниці.

Думаю, що я була сильна ментально. Я не здавалася. Може тому я і виграла цей матч. На тай-брейку я відчувала енергію від фанатів на трибунах. Я знаю, що вони зі мною, і чекаю їх у наступній грі.

Я відчуваю себе добре, хоча і трохи втомилася. Але все нормально, і я готова до півфіналу. Це великий шанс для мене. Я хочу провести хороший матч і знову зіграти тут у фіналі", - цитує Халеп XSPORT

У півфіналі Сімона Халеп зіграє проти представниці Чехії Кароліни Плішкової. Поєдинок відбудеться сьогодні, 8 червня, о 17:30 за київським часом.