Павелко обраний заступником глави Юридичного комітету УЄФА

Павелко обраний заступником глави Юридичного комітету УЄФА

Укрінформ
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко став заступником голови Юридичного комітету УЄФА.

Призначення відбулося за підсумками голосування членів Виконкому УЄФА на сьогоднішньому засіданні в Кардіффі. Про це повідомляє sportarena.

Андрій Павелко на найближчі чотири роки змінив на цій посаді Александера Чеферіна, який залишив посаду після обрання президентом УЄФА.

Серед функцій Юридичного комітету УЄФА - юридична робота над Статутом і регламентами УЄФА і його членів, аналіз національних і європейських законів, що впливають на розвиток спорту і футболу, юридичні консультації по всіх процесах, які стосуються УЄФА.

Коментуючи призначення, Павелко наголосив, що на новій посаді планує зайнятися вивченням юридичного регулювання спорту в різних країнах:

"По-перше, я юрист за освітою. Профільна освіта - обов'язкова умова для діяльності в Юридичному комітеті УЄФА. По-друге, Юридичний комітет УЄФА ретельно вивчає "спортивні" закони європейських країн і Євросоюзу, а я маю безпосереднє відношення до роботи над українським законодавством. Це прекрасна можливість ще глибше розібратися в тому, як побудовано державне регулювання спорту в різних країнах і отримати багато нових ідей".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-