Два голи зробили

Два голи зробили "Манчестер Юнайтед" тріумфатором сезону

Переможець Ліги Європи УЄФА сезону 2016/17 ФК "Манчестер Юнайтед" відзначився видовищними голами у ворота ФК "Аякс" під час фінального поєдинку.

На 18-й хвилині першого тайму Поль Погба забив м’яч у ворота Андре Онана за допомогою рикошету від Давінсона Санчеса, а на початку другого тайму Генріх Мхітарян блискуче виконав удар в падінні через себе.

Протягом майже усього поєдинку англійці тримали ініціативу у власних руках, чудово оборонялися і проводили контратаки. Особливо відзначились півзахисники "МЮ" Погба, Маруан Феллайні та Андер Еррера, якого визнали кращим гравцем фіналу Ліги Європи.

Відео ключових моментів:

Нагадаємо,  фінальний поєдинок Ліги Європи УЄФА "Аякс" – "Манчестер Юнайтед" (0:2) відбувся 24 травня на "Френдс Арені" у Стокгольмі (Швеція). Голи забили Погба (18) і Мхітарян (48).