"Динамо" зазнало другої поразки поспіль у футбольній Прем'єр-лізі

"Біло-сині" після поразки від донецького "Олімпіка" (1:2) знову програли у чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У матчі 30-го туру "Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" у неділю поступилося луганській "Зорі" - 1:2, повідомляє Укрінформ.

Кияни відкрили рахунок на 18-й хвилині результативним ударом Миколи Морозюка. Гості відповіли голами В'ячеслава Чечера (37) та Денніса Бонавантюри (57).

"Зоря" могла збільшити перевагу, але Рафаель Форстер на 73-й хвилині не реалізував пенальті (воротар).

У паралельному поєдинку "Олександрія" зіграла внічию з одеським "Чорноморцем" - 1:1. У господарів відзначився Василь Грицук, який на 76-й хвилині забив з 11-метрової позначки; гол у "моряків" в активі Дмитра Коркішка (73).

"Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:1

голи:  Богдан Бутко (50) - Михайло Сергійчук (12).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 79 очок, "Динамо" - 61, "Зоря" - 48, "Олімпік" - 43, "Олександрія" - 38, "Чорноморець" - 38;

друга шістка - "Ворскла" - 38, "Сталь" - 37, "Зірка" - 34, "Карпати" - 24, "Дніпро" - 22, "Волинь" - 7.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.