Німеччина та Франція поступилися у другий день ЧС з хокею

На чемпіонаті світу з хокею з шайбою у Німеччині та Франції пізнім суботнім вечором пройшли поєдинки за участю господарів першості. Обидві команди зіграли невдало.

Німеччина на "Ланксесс-Арені" у Кельні програла Швеції - 2:7 (1:1, 1:3, 0:3), повідомляє Укрінформ.

Шайби закинули: Патрік Гагер (17-та хвилина ), Філіп Гогулла (26) - у господарів; Олівер Екман-Ларссон (7), Віктор Раск (21), Лінус Умарк (36), Юнас Бродін (40), Габріель Ландескуг (50), Вільям Нюландер (51, 52) - у шведів.

У паралельному матчі на  "АккорОтель Арені" у Парижі Норвегія переграла французів з рахунком 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

Кен Андре Олімб (26), Патрік Торесен (30, 50) - Стефан да Коста (39, 50).

Раніше у суботу відбулися ще чотири поєдинки. Збірна Латвії перемогла  Данію - 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). У прибалтійців відзначилися Гінтс Мея (23) та Мікс Індрасіс (42, 53).

Швейцарці у серії булітів здолали Словенію - 5:4 (4:0, 0:1, 0:3, 1:0 Б). Зверніть увагу, що після першого періоду "червоно-білі" вели з рахунком 4:0.

Шайби в основний час: Андрес Амбюль (11), Гаетан Хас (12), Роман Леффель (17), Симон  Боденман (18) - у швейцарців; Ян Марушак (39), Жига Єглич (46),  Ян Урбас (55), Роберт Саболич (56) - у суперників.

Білоруси зазнали вже другої поразки на чеммпіонаті. Після невдачі у грі з фінами у суботу команда програла Чехії - 1:6 (0:2, 1:1, 0:3).

Петер Врана (14-та хвилина), Радко Гудас (18), Роман Червенка (36), Радім Шимек (48), Якуб Ворачек (50) та Міхал Кемпни (60) - Олександр Павлович (22).

Словаччина у додатковий час вирвала перемогу у італійців - 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0).

Міхал Міклик (7), Лібор Гудачек (59), Петер Черешняк (63) - Джованні Моріні (36), Лука Фріго (43).

Становище команд після двох ігрових днів:

Група А - Швеція - 4, Латвія - 3 очки, Німеччина - 3, Словаччина - 2, Росія - 2,  Італія - 1,  США, Данія - по 0;

Група В - Канада - 3,  Фінляндія - 3,  Норвегія - 3, Чехія - 3, Швейцарія- 2, Словенія - 1,  Франція та Білорусь - по 0.

Протягом неділі, 7 травня, відбудуться матчі Італія - Росія, Словенія - Канада, США - Данія, Фінляндія - Франція, Латвія - Словаччина та Норвегія - Швейцарія.