Білорусь програла Чехії на чемпіонаті світу з хокею

Хокоїсти національної збірної Білорусі зазнали другої поспіль поразки на 81 чемпіонаті світу з хокею з шайбою, що проходить у Німеччині та Франції.

У суботу, 6 травня, білоруси поступилися команді Чехії - 1:6 (0:2, 1:1, 0:3), повідомляє Укрінформ.

Шайби на  "АккорОтель Арені" у Парижі закинули Петер Врана (14-та хвилина), Радко Гудас (18), Роман Червенка (36), Радім Шимек (48), Якуб Ворачек (50) та Міхал Кемпни (60) - у чехів; Олександр Павлович (22) - у складі переможених, повідомляє Укрінформ.

У паралельному матчі на "Ланксесс-Арені" у Кельні Словаччина у додатковий час вирвала перемогу у італійців - 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0).

Шайби: Міхал Міклик (7), Лібор Гудачек (59), Петер Черешняк (63) - Джованні Моріні (36), Лука Фріго (43).

Раніше у суботу пройшли ще дві цікаві зустрічі. Збірна Латвії перемогла  Данію - 3:0 (0:0, 1:0, 2:0). У прибалтійців відзначилися Гінтс Мея (23) та Мікс Індрасіс (42, 53).

Швейцарці у серії булітів здолали Словенію - 5:4 (4:0, 0:1, 0:3, 1:0 Б). Зверніть увагу, що після першого періоду "червоно-білі" вели з рахунком 4:0.

Шайби в основний час: Андрес Амбюль (11), Гаетан Хас (12), Роман Леффель (17), Симон  Боденман (18) - швейцарців; Ян Марушак (39), Жига Єглич (46),  Ян Урбас (55), Роберт Саболич (56) - у суперників.

У суботу також відбудуться поєдинки Німеччина - Швеція та Норвегія - Франція.