ЧС з хокею: Латвія декласувала Данію, швейцарці за булітами обіграли словенців

Хокеїсти збірної Латвії з рахунком 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) перемогли у суботу, 6 травня, команду Данії  на 81 чемпіонаті світу з хокею з шайбою, що проходить у Німеччині та Франції.

Шайби на "Ланксесс-Арені" в Кельні закинули Гінтс Мея (23-тя хвилина) та Мікс Індрасіс (42, 53), повідомляє Укрінформ.

У паралельному матчі другого ігрового дня швейцарці у серії булітів вирвали перемогу у поєдинку зі Словенією - 5:4 (4:0, 0:1, 0:3, 1:0 Б). Зверніть увагу, що після першого періоду "червоно-білі" вели з рахунком 4:0.

Шайби в основний час: Андрес Амбюль (11), Гаетан Хас (12), Роман Леффель (17), Симон  Боденман (18) - швейцарців; Ян Марушак (39), Жига Єглич (46),  Ян Урбас (55), Роберт Саболич (56) - у суперників.

У другий ігровий день також відбудуться поєдинки Словаччина - Італія, Білорусь - Чехія, Німеччина - Швеція та Норвегія - Франція.