Українці здобули 4 медалі на престижному турнірі з тхеквондо у Греції

З 27 по 30 квітня у столиці Греції пройшов Кубок президента Всесвітньої федерації тхеквондо, де українські спортсмени завоювали чотири медалі.

На рахунку наших тхеквондистів в Афінах 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагороди, повідомляє офіційний сайт Федерації тхеквондо України.

"Переможницею Кубка у змаганнях юніорів у ваговій категорії до 53 кг стала киянка Вікторія Собко. Її землячка, чемпіонка Європи Ірина Ромолданова завоювала "срібло" у "дорослих" змаганнях у вазі до 46 кг", - зазначається у повідомленні.

Срібна медаль також на рахунку киянина Івана Чередниченка (понад 65 кг), а "бронзу" у суперважкій категорії здобув Михайло Шелест з Донецької області.

Всього в турнірі II World Taekwondo President's Cup в Афінах взяли участь понад 2000 спортсменів з усього світу, які розіграли нагороди у трьох вікових категоріях - кадети, юніори та дорослі.