Австрія обіграла Угорщину на хокейному ЧС у Києві

Вирішальні шайби австрійці закинули в третьому періоді.

Збірна Австрії обіграла Угорщину 3:1 на хокейному чемпіонаті світу в дивізіоні 1А в Києві. Про це повідомляє Укрінформ.

Австрійці здобули надважливу перемогу і зберегли шанси на вихід до елітного дивізіону. В першому періоді суперники обмінялись шайбами. На гол Раффля угорці відповіли реалізованою більшістю у виконанні Дансеро. Доля поєдинку вирішилась у третьому періоді. Австрійці двічі покарали суперника за вилучення. Шайби на рахунку Хофера і Хайнріха. 3:1 – перемога Австрії.

Після двох турів у збірних Австрії та Угорщини по три очки. Стільки ж у Польщі та Казасхтану. Лідирує на турнірі Південна Корея – 6 очок. Жодного очка поки що у збірної України.

В третьому турі 25 квітня зустрінуться: Казахстан - Польща (13:30), Угорщина – Південна Корея (17:00), Україна – Австрія (20:30).