"Олександрія" та "Дніпро" здобули перемоги у ЧУ з футболу

Футболісти "Олександрії" обіграли на домашньому стадіоні "Ніка" донецький "Олімпік" у матчі 26-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Переможний гол на рахунку Артема Поляруса (48-ма хвилина), повідомляє Укрінформ.

У паралельній грі суботи "Дніпро" здолав удома полтавську "Ворсклу" - 2:0. Відзначилися Владислав Кочергін (15) та Артем Довбик (54).

Завершиться 26-й тур у неділю, 23 квітня. Кам'янська "Сталь" зіграє з кропивницькою "Зіркою" (початок о 14.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), львівські "Карпати" - з луцькою "Волинню" (17.00, УНІАН), луганська "Зоря" - з одеським "Чорноморцем" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, у п'ятницю донецкийй "Шахтар" переміг "Динамо" і тепер вже на 14 очок випереджає киян у боротьбі за чемпіонство. М'яч на 12-й хвилині забив Факундо Феррейра.

перша шістка - "Шахтар" - 69 очок, "Динамо" - 55, "Зоря" - 41, "Олександрія" - 37, "Олімпік" - 35, "Чорноморець" - 34;

друга шістка - "Ворскла" - 28, "Сталь" - 28, "Зірка" - 26, "Карпати" - 18, "Дніпро" - 15, "Волинь" - 13.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які залишать Прем'єр-лігу.