Матч Україна – Хорватія (2:1) очима фотокора

Фото
На відбірковому матчі до ЧЄ-2018 з футзалу між збірними України та Хорватії, який завершився перемогою українців 2:1, побував фотокореспондент Укрінформу Даниїл Шамкін.

Матч 3-го туру основного раунду відбору чемпіонату Європи-2018 з футзалу Україна – Хорватія відбувся 11 квітня у київському Палаці спорту. Українські футзалісти здобули перемогу на останніх хвилинах напруженого матчу, забив переможний м’яч у ворота хорватів за 3 хвилини до фінального свистка.

М'ячі в українській збірній забили Микола Білоцерківець (на 14-й хв) і Володимир Разуванов (37), у суперників - Франко Єлович (12).

Отримана перемога дає збірній України можливість взяти участь у фінальній частині чемпіонату Європи з футзалу, який пройде у Любляні (Словенія) з 30 січня по 10 лютого 2018 року.