Кращі моменти матчу

Кращі моменти матчу "Динамо" – "Олімпік" (4:0)

Другий етап 24-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги завершився матчем "Динамо" – "Олімпік" (4:0), який відбувся у неділю на столичному НСК "Олімпійський".

М'ячі у команді Сергія Реброва забили Артем Бєсєдін, Андрій Ярмоленко та Денис Гармаш.

Артем Бєсєдін, відкривший рахунок у матчі, забив гол з подачі Миколи Морозюка (на 21-й хвилині). Андрій Ярмоленко не дав супернику оговтатись і через 5 хвилин забив другий м’яч у ворота "Олімпіка", здійснивши удар здалеку.

На початку другого тайму Денис Гармаш (51) з подачі Сергія Сидорчука відправив м’яч у ворота повз голкіпера. Четвертий гол  на 65-й хвилині забив Андрій Ярмоленко, вдало обігравши Заурі Махарадзе.

Команда Романа Санжара майже не грала у центрі поля, переважно демонструючи гру на оборону.

Відео кращих моментів та голів поєдинку "Динамо" (Київ) – "Олімпік" (Донецьк):

Таким чином, "Динамо" після перемоги над "Олімпіком"  скоротило відстань від "Шахтаря" (63) до 11 очок, і посідає у турнірній таблиці друге місце (52).