"Донбас" - п'ятиразовий чемпіон України з хокею

Хокеїсти "Донбаса" здобули у п'ятницю перемогу над "Кременчуком" у шостому поєдинку фінальної серії плей-офф і стали п'ятиразовими чемпіонами України.

Зустріч на льоду спорткомплексу "Альтаїр" у Дружківці завершилася з рахунком - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0), повідомляє Укрінформ.

Шайби закинули: Олег Шафаренко (32 хвилина) і Єгор Єгоров (40) - у переможців; Ігор Коваленя (27) - у кременчужан.

Загальний рахунок у серії до чотирьох перемог - 4-2 на користь донеччан. До цього "Донбас" виграв перший, третій та четвертий матчі відповідно - 3:1, 3:1 і 2:1, "Кременчук" переміг у другому та п'ятому поєдинках - 4:3 (в овертаймі) і 4:1.

Нагадаємо, що найбільше, 12 разів, звання чемпіонів України з хокею вигравав київський "Сокіл". "Донбас" здобував "золото" у 2011, 2012, 2013, 2016 та 2017 роках.