"Кременчук" переміг "Донбас" у п'ятій грі фінальної серії за "золото" ЧУ

Хокеїсти "Кременчука" здобули у середу упевнену перемогу над "Донбасом" у п'ятому поєдинку за завання чемпіонів України, скоротивши відставання від донеччан у фінальній серії плей-офф.

Зустріч на льоду спорткомплексу "Айсберг" у Кременчуку завершилася з рахунком - 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), повідомляє Укрінформ.

Шайби закинули: "Кременчук" - Сергій Кузьмик (19-та хвилина), Віталій Андрейкін (31, у більшості), Георгій Кича (42, у більшості) та Севастьян Карпенко (50); "Донбас" - Олександр Сирей (33, у більшості), повідомляє Укрінформ.

Загальний рахунок у серії до чотирьох перемог став 3-2 на користь донеччан. До цього "Донбас" виграв перший, третій та четвертий матчі відповідно - 3:1, 3:1 і 2:1, "Кременчук" в овертаймі переміг у другому поєдинку - 4:3.

Наступна гра пройде у СК "Альтаїр" міста Дружківка у п'ятницю, 7 квітня. Якщо рахунок у серії зрівняється, 9 квітня команди у Кременчуку проведуть вирішальний сьомий матч.

Нагадаємо, що 12 разів звання чемпіонів України з хокею вигравав київський "Сокіл". "Донбас" має чотири "золота".