"Динамо" виграло в Охтирці і виступить у півфіналі КУ з футболу

Футболісти київського "Динамо" перемогли у середу в Охтирці клуб "Нафтовик-Укрнафта" (1:0) в 1/4-й розіграшу Кубка України сезону-2016/2017 і вийшли до півфіналу турніру.

Єдиний м'яч головою забив на 44-й хвилині Денис Гармаш, який використав подачу Миколи Морозюка, повідомляє Укрінформ.

Ще один сьогоднішній чвертьфінальний поєдинок між "Полтавою" та донецьким "Шахтарем" не відбувся. Комітет ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань і дирекція УПЛ визнали газон полтавського стадіону "Локомотив" непридатним для проведения матчу. "Полтава" відмовилася грати на іншому стадіоні. Тепер на команду чекає технічна поразка.

Два півфіналісти Кубка України визначилися у листопаді минулого року. "Миколаїв" у серії пенальті здолав "Іллічівець" - 4:2 (основний та додатковий час - 0:0), а "Дніпро" обіграв полтавську "Ворсклу" - 1:0.

Зустрічі 1/2 фіналу пройдуть 26 квітня (жеребкування заплановане на завтра), а фінальний поєдинок відбудеться 17 травня на харківському стадіоні "Металіст".