П’ятірка кращих голів 21-го туру чемпіонату України з футболу

П’ятірку кращих голів 21-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги представив канал «Футбол 1»/ «Футбол 2».

«Зоря» - «Шахтар» (1:2) - красивим голом на 26-й хвилині відмітився півзахисник «гірників» Бернард. Відправивши передачу з центру поля, за мить він вже був біля воріт і влучно скористався цим.

«Олімпік» - «Ворскла» (3:2) – на 65-й хвилині півзахисник ФК «Олімпік» Моха, здавалося, без особливих зусиль направив м’яч у ворота. Це був один з трьох голів, які його команда забила протягом 7 хвилин, і отримала заслужену перемогу.

«Карпати» - «Волинь» (2:1) – на 88-й хвилині нападник «Волині» Артем Дудік прийняв передачу Петрова і сходу пробив у нижній кут.

«Олімпік» - «Ворскла» (3:2) – на 21-й хвилині Дмитро Хльобас у складі «Ворскли» рішуче направив м’яч у ворота попри всі старання голкіпера «Олімпіка».

«Зірка» - «Динамо» (2:0) – на 71-й хвилині напівзахисник ФК «Зірка» Павло Полегенько потужним ударом зі штрафного відправив м’яч у ворота своєї колишньої команди.