Норвежці провели найдовший матч в історії хокею

Норвезькі хокейні клуби "Сторгамар" (Гамар) і "Спарта" (Сарпсборг) провели на льоду багатогодинний поєдинок і змусили родичів багатьох глядачів на трибунах звертатися до поліції.

П'ятий матч чвертьфінальної серії чемпіонату Норвегії тривав 217 хвилин і 14 секунд чистого часу, що є рекордом в історії світового хокею, повідомляє BarDown

"Хокеїсти вийшли на лід 12 березня в 18.00 за місцевим часом, після чого зіграли три повних періоди та вісім овертаймів. Фінальний свисток пролунав 13 березня о 2.32. Перемогу з рахунком 2:1 святкували гравці "Сторгамара", - зазначається у повідомленні.

Ситуація вийшла за рамки арени, на якій проводився матч. Родичі багатьох глядачів почали звертатися до поліцію із повідомленнями про зникнення близьких, які пішли на хокей і не повернулися додому.

Додамо, що попередній рекорд тривалості хокейного поєдинку датований 24 березня 1936 року, коли "Детройт" та "Монреаль" билися у плей-офф НХЛ 176 хвилин і 30 секунд.