Українська синхронниця виграла міжнародний турнір у Парижі

Харків'янка Анна Волошина виграла "золото" на міжнародному турнірі із синхронного плавання в Парижі (Франція).

Сольний виступ української спортсменки виявися кращим у технічній програмі першого дня турніру Open Make Up For Ever.  Виступ Анни судді оцініли у 91.1267 бала.

Друге місце посіла дворазовий призер Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро-2016 японка Юкіко Інуї (91.4774). Третя позиція у Жакелін Сімоно з Канади (88.8201).

На першому етапі турніру Open Make Up For Ever в Парижі буде розіграно 7 комплектів медалей. Змагання продовжаться до 12 березня.

Інші етапи турніру проводитимуться за графіком: Тайвань (Китай, 22-24 квітня), Токіо (Японія, 28-30 квітня), Торонто (Канада, 2-7 травня), Лас-Пальмас (Іспанія, 25-28 травня), Лонг-Айленд (США, 22-24 червня).

Завершиться турнір у Ташкенті (Узбекистан, серпень).