Динамівці на

Динамівці на "Олімпійському" вирвали перемогу в "Олімпіка"

Фото
Футболісти київського "Динамо" обіграли вдома донецький "Олімпік" у поєдинку 20-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - 1:0.

Переможний м'яч на НСК "Олімпійський" на 90+2 хвилині після подачі кутового головою забив Артем Беседін, повідомляє Укрінформ.

В іншому суботньому матчі "Дніпро" зіграв на власному полі внічию з одеським "Чорноморцем" - 1:1. У дніпрян автором голу став Артем Довбик (14-та хвилина), у "моряків" -  Олексій Хобленко (75).

На 90+1 хвилині зустрічі арбітр з Хмельницького Анатолій Жабченко вилучив з поля захисника "Чорноморця" Давида Хочолаву.

До недільної програми 20-го туру увійшли поєдинки львівських "Карпат" і "Олександрії" (початок о 14.00, транслює телеканал "2+2"), полтавської "Ворскли" і луганської "Зорі" (17.00, "Футбол 1"), "Сталі" із Кам'янського та кропивницької "Зірки" (19.30, "Футбол 1"), луцької "Волині" і донецького "Шахтаря" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 53 очки, "Динамо" - 43, "Зоря" - 34, "Олександрія" - 32, "Олімпік" - 29, "Чорноморець" - 27, "Ворскла" - 23, "Зірка" - 19, "Сталь" - 15, "Волинь" - 10, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 5.