Пхенчхан: Дальмаєр виграла спринт, Джима -

Пхенчхан: Дальмаєр виграла спринт, Джима - "у квітах"

Лідер сезону німкеня Лаура Дальмаєр з чистою стрільбою виграла у четвер спринтерську гонку на 7,5 км на VII етапі Кубка світу з біатлону, який розпочався у Пхенчхані (Республіка Корея).

Слідом за Дальмаєр фінішували норвежка Тіріль Екгофф (відставання 8,4 секунди) та француженка Анаїс Шевальє (41,6), які здобули "срібло" та "бронзу" відповідно, повідомляє Укрінформ.

Кращою з українських біатлоністок стала Юлія Джима, яка потрапила до квіткової церемонії нагородження, фінішувавши із 6-м результатом. Анастасія Меркушина посіла 31 місце, Ірина Варвинець - 44, Валя Семеренко - 60, Ольга Абрамова - 69. Олена Підгрушна не стартувала.

Всього на старт вийшли 94 біатлоністи.

У п'ятницю, 3 березня, пройде чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.