"Шахтар" посів третє місце на турнірі Atlantic Cup

Віце-чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря", які знаходяться на тренувальному зборі в Португалії, стали бронзовими призерами товариського турніру Atlantic Cup.

У матчі за 3-тє місце "гірники" взяли гору над угорським "Дебреценом" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

Всі результативні атаки відбулися до перерви. На 27-й хвилині рахунок відкрив Густаво Бланко Лещук, який вдало зіграв на добиванні, а через 2 хвилини після пасу Тайсона перевагу "помаранчево-чорних" закріпив Дентіньйо. На 37-й хвилині одна з небагатьох контратак "Дебрецена" завершилася голом Харіса Ханджича, якому вдалося головою замкнути навіс з лівого флангу.

У фіналі Atlantic Cup хорватська "Рієка" розгромила чеський клуб "Яблунець" - 3:0.

Нагадаємо, перший офіційний матч після зимового міжсезоння "Шахтар" зіграє 16 лютого в Іспанії, де зустрінеться з "Сельтою" в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА. Поєдинок у відповідь пройде в Харкові 23 лютого.