Яремчук врятував «Динамо» від поразки в матчі з корейцями

На тренувальному зборі в Іспанії кияни зіграли черговий контрольний матч.

Київське «Динамо» зіграло внічию 1:1 у контрольному матчі з корейським клубом «Сувон Блувінгз». Першими відзначились корейці, забив Лі Йон Сун на 51-й хвилині. Зрівняв рахунок Роман Яремчук на 67-й хвилині. Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Динамо» (Київ).

«Динамо» вийшло на матч у такому складі:  Коваль - Тимчик, Лук’янчук, Корзун, Осман – Рибалка, Сидорчук, Ярмоленко, Громов, Оріховский – Гладкий. На заміну виходили:  Бущан, Хачеріді, Віда, Антунеш, Морозюк, Шепелєв, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков, Яремчук.

Свій останній матч на іспанському зборі «Динамо» проведе завтра, 30 січня. Суперником команди Сергія Реброва буде болгарський ЦСКА.

Також контрольні поєдинки сьогодні зіграли й інші українські клуби. «Дніпро» поступився македонському «Работнічкі» 2:3. За дніпрян двічі забив Баланюк. Програла і «Зоря», яка поступилась болгарському «Лудогорцю» 0:2.