Перша ракетка світу сенсаційно програв на Australian Open

Перша ракетка світу британець Енді Маррей сенсаційно поступився німцю Михайлу Звєрєву на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.

Про це повідомляє ВВС Україна.

"Матч четвертого кола, який тривав трохи більше трьох з половиною годин, п'ятдесята ракетка світу виграла з рахунком 7:5, 5:7, 6:2, 6:4.

Це найбільш ранній етап турніру в Мельбурні, в якому британець програв, починаючи з 2009 року", - йдеться у повідомленні.

У чвертьфіналі суперником Звєрєва буде переможець пари Роджер Федерер - Кей Нісікорі.

"Було досить легко грати агресивно, але складно зберігати спокій", - сказав німецький тенісист, який раніше ніколи не добирався до чвертьфіналу турнірів Великого шолома.

Раніше, у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії, друга ракетка світу сербський тенісист Новак Джокович зазнав сенсаційної поразки від Дениса Істоміна з Узбекистану.

В 1/4 фіналу турніру вийшов швейцарець Станіслас Ваврінка.

Australian Open - один з чотирьох турнірів Великого шолома. Його призовий фонд цього року становить 37,5 млн доларів.