Коноплянка забив перший гол у Бундеслізі

Українець Євген Коноплянка відзначився голом у матчі 15-го туру Бундесліги проти "Фрайбурга".

Як повідомляє Спортарена, на 74-й хвилині матчу Абдул Баба прорвався по лівому флангу і виконав подачу в штрафну зону, після якої Коноплянка головою відправив м'яч у ворота, тим самим встановивши остаточний рахунок у матчі - 1:1.

Нагадаємо, Коноплянка перейшов у "Шальке" влітку цього року на правах оренди з "Севільї".

Раніше він забив свій перший гол за "Шальке" - в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи проти російського "Краснодара".

Натомість менш успішним виявився дебют Дениса Бойка в "Малазі": він пропустив від "Севільї" чотири м'ячі... за десять хвилин (на 25-й, 28-й, 34-й і 36-й, відповідно).