Біатлон: Фуркад у Поклюці виграв спринт, Семенов - 25-й

Тріумфом французького біатлоніста Мартена Фуркада завершилася в п'ятницю спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами, яка дала старт в Поклюці (Словенія) другому етапу Кубка світу.

Фуркад зміцнив своє лідерство у загальному заліку Кубка світу, випередивши у спринті срібного призера гонки норвежця Йоганнеса Тінгнеса Бое на 13,7 секунди і володаря "бронзи" росіянина Антона Шипуліна на 15,1 секунди, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Сергій Семенов, який фінішував з 25-м результатом (відставання 1 хвилина 18,1 секунди - 1 промах). Артем Прима посів 36-те місце (1.39,3 - 2), Дмитро Підручний - 46-те (1.49,8 - 3), Віталій Кільчицький - 60-те (2.13,6 - 3), Олександр Жирний - 81-ше (2.58,9 - 3). Загалом на старт вийшло 104 учасники.

Сьогодні в Поклюці також пройде жіноча спринтерська гонка на 7,5 км. Україну представлятимуть Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Надія Бєлкіна, Олена Підгрушна, Юлія Джима і Яна Бондар.

У суботу словенський етап Кубка світу продовжать чоловіча і жіноча гонки переслідування. На неділю заплановано дві естафети - 4х7,5 км у чоловіків і 4х6 км у жінок.