Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Зірка" врятувала очко у дербі з "Олександрією"

Футболістам "Зірки" з Кропивницького на останніх секундах вдалося уникнути поразки від земляків з "Олександрії" у матчі 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Матч, який через погодні умови проходив на "Славутич-Арені" у Запоріжжі, завершився внічию - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Антон Шендрик вивів номінальних гостей вперед на 26-й хвилині. Незадовго до фінального свистка паритет відновив Андрій Бацула (90+3).

Результати інших матчів туру:

"Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ) - 2:2

голи: Санжар Турсунов (15-та хвилина), Павло Ребенок (34) - Сергій Сидорчук (5), Андрій Ярмоленко (14, з пенальті).

"Чорноморець" (Одеса) - "Волинь" (Луцьк) - 0:0.

"Зоря" (Луганськ) - "Дніпро" - 2:3

голи: Денис Безбородько (56), Олександр Караваєв (61) - Владислав Кочергін (14, 79), Валерій Лучкевич (23).

"Шахтар" (Донецьк) - "Сталь" (Кам'янське) - 2:0

голи: Марлос (31), Тайсон (79).

Поєдинок донецького "Олімпіка" і львівських "Карпат" скасовано через непридатність поля стадіону "Ювілейний" у Сумах (погодні умови).

Турнірне становище: "Шахтар" - 47 очок, "Динамо" - 37, "Зоря" - 31, "Олімпік" - 27, "Олександрія" - 26, "Чорноморець" - 23, "Ворскла" - 20, "Зірка" - 15, "Сталь" - 14, "Дніпро" - 11, "Волинь" - 10, "Карпати" - 5.